مقاله انگلیسی با ترجمه چارچوب یکپارچه از عوامل موفقیت استراتژی کسب و کار های الکترونیکی برای سیستم های مبتنی بر دانش و هوشمند

کاربر گرامی؛ درود بر شما. به سایت دانش پژوه خوش آمدید.
شما اکنون در صفحه دانلود فایل ترجمه مقاله ( چارچوب یکپارچه از عوامل موفقیت استراتژی کسب و کار های الکترونیکی برای سیستم های مبتنی بر دانش و هوشمند ) هستید.

مقاله چارچوب یکپارچه از عوامل موفقیت استراتژی کسب و کار های الکترونیکی برای سیستم های مبتنی بر دانش و هوشمند به صورت کامل و تخصصی ترجمه شده است. در نظر داشته باشید که هزینه قابل پرداخت ترجمه این مقاله در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است. 

ترجمه های مناسب و استاندارد را از دانش پژوه تهیه نمایید.

دانش پژوه؛ درگاه توسعه دانش

دریافت پکیج ترجمه مقاله چارچوب یکپارچه از عوامل موفقیت استراتژی کسب و کار های الکترونیکی برای سیستم های مبتنی بر دانش و هوشمند

(شامل فایل اصلی مقاله انگلیسی به همراه ترجمه فارسی مقاله)

مشخصه ها توضیحات
عنوان لاتین مقاله
An Integrative Framework of E-Business Strategy Building Blocks for Knowledge Based and Intelligent Systems
عنوان فارسی مقاله
چارچوب یکپارچه از عوامل موفقیت استراتژی کسب و کار های الکترونیکی برای سیستم های مبتنی بر دانش و هوشمند
نویسنده
A. Mohammadian, H. Pursultani and B. Akhgar
سال نشر ۲۰۱۰
نام ناشر (پایگاه داده) ieee.org
نام مجله (ژورنال)
The 2nd International Conference on Computer and Automation Engineering (ICCAE), Singapore
نوع مقاله کنفرانس بین المللی معتبر
تعداد صفحه انگلیسی ۵ صفحه
تعداد صفحه ترجمه فارسی ۱۰ صفحه (Word + PDF)
نوع فایل های قابل دانلود وورد آفیس Word + پی دی اف PDF
قیمت ویژه دانش پژوه
 ۱۲٫۰۰۰ تومان

 

چکیده فارسی:

هدف از این مقاله بحث و تبیین مفاهیم مقایسه ای و چارچوبی برای استراتژی های کسب و کار الکترونیکی است. چارچوب یکپارچه رایج در مورد  عوامل موفقیت استراتژی کسب و کار الکترونیکی  قبل از پیاده سازی و کنترل استراتژی کسب و کار الکترونیکی نیاز به تدوین و فرموله دارد . به همین دلیل است که می گویند ” وقتی کس نمی تواند چیزی را تعریف کند آن را اندازه گیری کند ” . کسب و کار الکترونیکی دارای ماهیت میان رشته ای است و دانشمندان متفاوت رشته های مختلف دیدگاه های مختلف در مورد آن دارند . بنابراین برای ایجاد یک پژوهش جامع در مفهوم استراتژی کسب و کار الکترونیکی طبقه بندی آنها لازم است . با یک بررسی جامع ادبی ، این مقاله به تشریح عوامل موفقیت برای استراتژی کسب و کار الکترونیکی در هشت دسته بندی و سپس اولویت بندی آنها با استفاده از روش آنتروپی شانون می پردازد.  نتایج نشان می دهد توجه به شرکا و مشتریان در طی توسعه استراتژی کسب و کار الکترونیکی دارای اولویت بالایی بوده در حالی که توجه کمی به مسائل مهم بوده است .نتایج این مطالعه می تواند به سیستم های مبتنی بر دانش و سیستم های هوشمند برای تدوین و توسعه استراتژی کسب و کار الکترونیکی کمک کند.

واژه های کلیدی:

مولفه ها، مسائل مهم، کسب و کار الکترونیکی، تدوین و فرموله، استراتژی.

چکیده لاتین:

Abstract

The aim of this paper is to discuss and contrast concepts and frameworks for e-business strategies. A common integrative framework about e-business strategy building blocks is much needed in prior to formulate, implement and control of e-business strategies. It is much needed as ¿one cannot measure what one cannot define¿. E-business has an interdisciplinary nature and so different scholars with different disciplines applying different views. So it is necessary to establish a cumulative research on the concept of e-business strategies and then classify them. By a comprehensive literature review, this paper outlines building blocks for e-business strategy in eight categories and then prioritizes them by Shannon entropy method. Results state that considering partners and customers in developing e-business strategies has high priority while little attention has been to trust issues. Results of this study can be applied to develop knowledge based and intelligent systems for e-business strategy formulation.

 

Keywords:  critical issues, e-business, formulate,strategy.


برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی بر روی دکمه ذیل کلیک نمایید:

دانلود رایگان مقاله انگلیسی از دانش پژوه


اگر مشخصات فایل را مطالعه نموده و با تحقیق شما سازگاری دارد همین حالا نسبت به خریداری اقدام کنید.


هدف از ارائه محصول:

با توجه حجم و گستردگی انجام پژوهش و پایان نامه، محقق می تواند با دریافت این فایل از حجم پژوهش کاسته و بجای آن انرژی خود را در انجام بخش میدانی پژوهش صرف نماید.


توجه:

دانش پژوه تنها برای یاری رساندن به پژوهشگران و دانشجویان در جهت انجام بهینه تحقیق و پژوهش، این فایل را برای فروش قرار داده است و هیچ مسئولیتی در قبال سو استفاده اشخاص و سازمان ها از این فایل را به عهده نمی گیرد.


پشتیبانی:

خواهشمند است در صورت هر گونه مشکل در اولین فرصت نسبت به ارتباط با پشتیبانی سایت تماس حاصل نموده تا محصول مورد نظر برایتان ارسال گردد.


راه های ارتباطی:

تلفن تماس: – ۰۹۱۱۶۲۶۸۹۴۴ – ۰۹۳۵۲۳۸۴۷۷۲

شماره پیام واتس اپ:۰۹۱۱۶۲۶۸۹۴۴۰۹۳۵۲۳۸۴۷۷۲

ایمیل: mohammadi_jma@yahoo.com

آی دی تلگرام ادمینhttps://t.me/ArmanMohammadi1


توجه

لطفا پس از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج ساخته و استفاده نمایید.


مقاله چارچوب یکپارچه از عوامل موفقیت استراتژی کسب و کار های الکترونیکی برای سیستم های مبتنی بر دانش و هوشمندبه صورت کامل و تخصصی ترجمه شده است. در نظر داشته باشید که هزینه قابل پرداخت ترجمه این مقاله در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است. 

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0